ZAPOWIEDŹ: SOKÓŁ – BATORY

Już jutro, w środę 12 czerwca 2019 roku o godzinie 18:00 odbędzie się mecz zaległy mecz między drużyną Sokoła Chorągwica i zespołem Batorego. Mecz odbędzie się na stadionie Górnika Wieliczka.

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej Batory będąc gospodarzem przegrał 0:1. Żółte kartki w tym spotkaniu zobaczyli Arkadiusz Rojewski, Artur Szydłowski i Bartosz Budziński.

Zespół Sokoła plasuje się na drugiej pozycji w tabeli. W ciągu całego sezonu uzbierali 46 punktów a na ten bilans składa się 15 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek.

Batory plasuje się na 3. pozycji i uzbierał 45 punktów. Na dorobek ten składa się 14 zwycięstw, 3 remisy oraz 6 porażek. 

W trakcie sezonu zawodnicy Sokoła strzelili 59 bramek tracąc przy tym 38. Batory strzelał bramkę 61 razy, tracił 26.

W ostatnim meczu Batory wysoko wygrał z zespołem Błyskawicy 8:0. Wcześniej przegrał z Rożnową 1:4. W meczu rozgrywanym w środku tygodnia pokonał zespół Gryfa Wiatowice 2:0.

Zespół z Chorągwicy w poprzednim meczu wygrał z Iskrą Zakrzów 2:1 strzelając bramkę w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Tydzień wcześniej pokonali zespół Naprzód Ochmanów 5:1. Jeszcze wcześniej ugrali komplet punktów w starciu ze Startem Brzezie pokonując ich 4:1.

Leave a Reply