Zapowiedź: Gdovia – Batory

W niedzielę, 12 maja 2019 roku, o godzinie 17:00 Batory będzie podejmował na swoim boisku w Gdowie rezerwy Gdovii Gdów.

Wyniki gospodarzy są mocno uzależnione od terminów w których mecze rozgrywa pierwszy zespół na codzień występujący w klasie okręgowej. Mecz pierwszego zespołu będzie rozgrywany w najbliższą sobotę, 11 maja, więc w meczu z Batorym możemy spodziewać się sporego zaciągu z pierwszej drużyny.

W poprzedniej rundzie, w meczu rozgrywanym na boisku w Batorego padł wynik 3:2 dla gospodarzy. Dla gospodarzy bramki zdobywali Kubicki, Mazur oraz Sowiński.

Drugi zespół Gdovii plasuje się na 8 pozycji w tabeli. W dwudziestu kolejkach drużyna zdobyła 29 punktów wygrywając 9 spotkań, tyle samo porażek oraz notując dwa remisy.

Batory plasuje się na 2. pozycji i uzbierał 39 punktów. Na dorobek ten składa się 12 zwycięstw, 3 remisy oraz 4 porażki.

Zawodnicy Gdovii zdobyli 44 bramki tracąc przy tym 37. Batory jest skuteczniejszy w ataku oraz obronie. W tym sezonie zdobył już 49 bramek tracąc przy tym 22.

W ostatniej kolejce zawodnicy Gdovii wygrali z Gryfem Wiatowice 6:2. Tydzień wcześniej ulegli liderowi z Brzegów 3:1. Z kolei w meczu rozgrywanym trzy tygodnie temu pokonali Iskrę Zakrzów 1:0.

W ostatnich trzech meczach Batory odnotował ważne zwycięstwo 4:3 nad Startem Brzezie, wysokie zwycięstwo 5:0 z LKS Tęcza Słomiróg oraz porażkę z liderem – Startem Brzegi – 1:0.

Powołanie na mecz w zespole Batorego otrzymali: Borowski, Budziński, Dąbroś, Gorycki, Koza, Kubicki, Lenda Paweł, Lenda Rafał, Łub, Mazur, Michalec, Mirochna, Pawłowski, Rojewski, Sumara, Szydłowski oraz Wartak.

Leave a Reply