Zapowiedź: Błyskawica – Batory

W najbliższą niedzielę, 09 czerwca 2019 roku o godzinie 17:00 odbędzie się mecz pomiędzy drużyną Batorego i zespołem Błyskawicy Wyciąże. Mecz odbędzie się na boisku Błyskawicy. 

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej Batory będąc gospodarzem wygrał 10:1. Bramki dla Batorego zdobywali Hubert Maliński, Dawid Koza (3), Arkadiusz Rojewski (3), Bartosz Budziński, Dawid Chytkowski oraz Szymon Kubicki.

Zespół Błyskawicy plasuje się na ostatniej, 14, pozycji w tabeli. W ciągu całego sezonu uzbierali dwa punkty po remisach ze Startem Brzezie oraz Gryfem Wiatowice. Resztę meczów zakończyli porażkami – w ciągu sezonu uzbierali ich aż 21.

Batory plasuje się na 3. pozycji i uzbierał 42 punktów. Na dorobek ten składa się 13 zwycięstw, 3 remisy oraz 6 porażek. Batory ma jednak do rozegrania zaległe spotkanie (z Sokołem Chorągwica).

W trakcie sezonu zawodnicy Błyskawicy strzelili najmniej bramek w lidzie – 28. Są też niechlubnym liderem jeśli mowa o straconych bramkach – 127. Batory strzelał bramkę 52 razy, tracił 27.

W ostatnim meczu Batory przegrał z Rożnową 1:4. W meczu rozgrywanym w środku tygodnia pokonał zespół Gryfa Wiatowice 2:0. Tydzień wcześniej Batory zanotował porażkę z zespołem z Gdowa 0:1.

Zespół Błyskawicy w poprzednim meczu uległ Dębowi Zabierzów Bocheński 1:7. Kolejkę wcześniej zanotował remis z Gryfem Wiatowice, z kolei tydzień wcześniej uległ zespołowi Gwiazdy Brzegi 1:9.

Leave a Reply