Zapowiedź: Batory – Naprzód

W sobotę, 22. czerwca 2019 roku o godzinie 15:30 rozegranie zostanie spotkanie ostatniej kolejki wielickiej B-Klasy pomiędzy KS Batory Wola Batorska i Naprzód Ochmanów.

W meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej padł wynik 1:1. Oba zespoły kończyły ten mecz w osłabieniu. W 55. minucie meczu czerwoną kartkę dostał Piotr Kozik reprezentujący zespół Naprzód, z kolei w 63. minucie spotkania drugą żółtą kartkę zobaczył Arkadiusz Rojewski.

Zespół z Ochmanowa plasuje się na dziesiątej pozycji w tabeli. W ciągu całego sezonu uzbierali 31 punktów a na ten bilans składa się 9 zwycięstw, 4 remisy i 12 porażek.

Batory plasuje się na 2. pozycji i uzbierał 49 punktów. Na dorobek ten składa się 15 zwycięstw, 4 remisy oraz 6 porażek. 

W trakcie sezonu zawodnicy z Ochmanowa strzelili 43 bramki tracąc przy tym 45. Batory strzelał bramkę 64 razy, tracił 26.

W ostatnim meczu Batory zremisował z Dębem Zabierzów Bocheński 0:0. W meczu rozgrywanym w środku tygodnia pokonał zespół Sokoła Chorągwica 3:0. Wcześniej wysoko wygrał z zespołem Błyskawicy 8:0.

Zespół Naprzód Ochamnów w poprzednim meczu uległ 0:1 drużynie Startu Brzezie. Tydzień wcześniej musiał uznać wyższość zespołowi z Rożnowej (1:4). Jeszcze wcześniej komplet punktów w starciu z zespołem z Ochmanowa zdobył Sokół Chorągwica pokonując ich 5:1.

Leave a Reply