Raport po 25. kolejce

Pierwszym meczem rozgrywanym w tej kolejce było spotkanie Gwiazdy Brzegi i Startu Brzezie. Mecz rozpoczął się w sobotę o godzinie 17:00 i zakończył się zwycięstwem lidera, który już wcześniej zapewnił sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej, 2:0.

Również w sobotę, o godzinie 18:00 zmierzyły się zespoły Naprzód Ochmanów oraz Rożnowa.

Już w 15. minucie spotkania Zdzisław Woźniak wyprowadził drużynę gości na prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył tuż przed przerwą, w 42. minucie.

Hat-trick skompletował bramką zdobytą w 70. minucie, a 10 minut później swoją bramkę w tym meczu dorzucił Tomasz Olechowski.

Gospodarzy stać było jedynie na bramkę honorową, którą w 87. minucie meczu zdobył Damian Skoczylas.

Jedyną żółtą kartkę w tym meczu zobaczył Łukasz Król reprezentujący drużynę z Ochmanowa.

Równolegle rozgrywane było spotkanie między Dębem Zabierzów Bocheński, a Wilgą Instalbud Golkowice. W tym meczu nie padła żadna bramka i zespoły podzieliły się punktami.

Żółte kartki w zespole Dęba obejrzał Grzegorz Sekunda, w drużynie Wilgi Radosław Kubacki oraz Adrian Kurleto.

Jednym z ważniejszych meczów w kwestii układu górnej części tabeli było spotkanie rozgrywane w niedzielę o godzinie 17:00 pomiędzy Iskrą Zakrzów i Sokołem Chorągwica.

Goście objęli prowadzenie już w 13. minucie za sprawą Adriana Sosina.

Prowadzenie gości utrzymywało się do 58. minuty, kiedy to bramkę wyrównująca zdobył Marek Stawarczyk.

Kiedy wszystko wskazywało, że spotkanie zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry zawodnik Sokoła, Dawid Górski, był nieprzepisowo powstrzymywany w polu karnym gospodarzy i sędzie wskazał na wapno.

Rzut karny pewnie wykonał Adam Malicki i goście wywieźli z Zakrzowa trzy punkty.

Żółte kartki w zespole Iskry zobaczyli Łukasz Grabski, Patryk Kruszec, Michał Lebiest oraz Jarosław Grabski. Po odgwizdaniu rzutu karnego kartkami zostali ukarani Łukasz Techmański – żółta kartka, oraz Marek Stawarczyk – czerwona kartka. W zespole z Chorągwicy żółte kartki zobaczyli Michał Matrac, Dawid Górski oraz Dariusz Górski.

Równolegle do spotkania Iskry z Chorągwicą swój mecz rozgrywali zawodnicy Batorego. W niedzielę o godzinie 17:00 zmierzyli się z drużyną Błyskawicy Wyciąże.

Szczegółowa relacja z tego spotkania, zawierająca skrót video, dostępna pod adresem: http://ksbatory.pl/event/blyskawica-vs-batory/

W niedzielę o godzinie 17:30 zmierzyły się zespoły Wiarusów II Igołomia oraz Gdovia II Gdów.

Zespół gości objął prowadzenie w 25. minucie za sprawą Łukasza Sali.

Od 27. minuty zespół gości musiał sobie radzić w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę zobaczył Adam Karcz.

Nie przeszkodziło im to w zdobyciu kompletu punktów, a bramki w drugiej połowie dorzucili Krystian Budyn (55. minuta), Krystian Budyn (77. minuta) oraz Michał Skowronek (85. minuta).

Żółtą kartkę zobaczył Damian Wójcik reprezentujący zespół Wiarusów.

Ostatnim meczem rozgrywanym w tej kolejce było spotkanie które rozpoczęło się o godzinie 18:00. Zmierzyły się w nim zespoły Gryfa Wiatowice i Tęczy Słomiróg.

Gospodarze objęli prowadzenie w 7. minucie po bramce Karola Kowalskiego. Już 3 minuty później wynik podwyższył Mariusz Furlaga. W 21. minucie Gryf strzelił trzecią bramkę za sprawą Artura Kalety.

Już dwie minuty później bramkę dla gości zdobył Łukasz Dębksi, jednak bramka do szatni strzelona przez Jakuba Oberwana praktycznie zamknęła spotkanie.

Gości było stać na jeszcze jedno trafienie. W 50. minucie bramkę na 4:2 zdobył Łukasz Dębski.

Żółtą kartkę w tym meczu zobaczył Piotr Węgrzyn reprezentujący Gryfa.