Porażka w pierwszym meczu u siebie

Nie było to udane otwarcie sezonu przed własną publicznością. W sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie w Woli Batorskiej rozegrany został mecz między KS Batory Wola Batorska, a beniaminkiem wielickiej b-klasy – zespołem Ledniczanki.

Gospodarze rozpoczęli mecz w składzie: Wartak, Rafał Lenda, Dąbroś, Biernat, Łub, Szydłowski, Budziński, Rojewski, Gorycki, Koza oraz Michalec.

Od początku spotkania starali się przejąć inicjatywę, jednak gra bardzo się nie kleiła. Głęboko ustawieni goście próbowali licznych kontr. W pierwszej połowie nie padła żadna bramka.

Druga połowa to jeszcze większa przewaga Batorego w środku pola i jeszcze większa niemoc pod bramką. Brakowało rozegrania piłki a liczne stałe fragmenty gry nie przynosiły efektu.

Wykorzystali to zawodnicy Ledniczanki zdobywając bramkę w 67. minucie. Strzał z rzutu wolnego na poprzeczkę sparował Wartak, jednak w obliczu dobitki był już bezradny.

Trzy minuty później, po szybko przeprowadzonej kontrze, gości zdobyli bramkę na 0:2 i praktycznie zamknęli mecz.

Bramka Rojewskiego zdobyta w 80. minucie spotkania okazała się trafieniem honorowym.