Naprzód vs Batory

Podsumowanie

Z okazji zbliżającego się święta odzyskania niepodległości, spotkanie zaczęło się od odśpiewania hymnu narodowego. Zespól KS Batory, który był niżej notowany niż zespól gospodarzy podszedł do tego spotkania skoncentrowany i rządny zdobycia 3 punktów. Zawodnicy doskonale zdawali sobie sprawę, ze każdy punkt zdobyty w tej rundzie będzie na wagę złota na ostatniej prostej przed końcem sezonu. Od pierwszej minuty zespół z Woli Batorskiej narzucił swoje tempo gry co zaowocowało bramka zdobyta przez Łukasza Michalca w 35 minucie. Drużyna z Ochmanowa zdołała zagrozić bramce Batorego zaledwie jeden raz kiedy to pomocnik drużyny gości oddał mocny strzał z woleja po którym piłka przeleciała blisko prawego okienka bramki. KS Batory utrzymał jednobramkowe prowadzenie do gwizdka kończącego pierwsza polowe spotkania. Po wznowieniu gry, sytuacja na boisku nie uległa diametralnej zmianie. Goście atakowali flankami z czym najwyraźniej nie radzili sobie gospodarze. W 60 minucie bramkę dla Batorego po dośrodkowaniu Macieja Mazura zdobył Arkadiusz Rojewski, który zachował zimna krew i delikatnym lobem skierował futbolówkę głową do siatki Ochmanowa. W dalszej części spotkania zmęczenie wdarło się w szeregi gości i coraz częściej do sytuacji dochodzili gospodarze. Niestety świeże siły aż 5 zawodników nie przełożyły się na zmianę rezultatu. W doliczonym czasie czerwona kartkę zobaczył zawodnik z Batorego (Paweł Lenda) – był to wynik 2 już żółtej kartki za niesportowe zachowanie. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla ekipy z Woli Batorskiej.